Stół rozkładany z dębu na zamówienie , stół do jadalni wg. własnego projektu , OFLIS

STÓŁ ROZKŁADANY LOFT STELAŻ TRAPEZ CZARNY_01
STÓŁ ROZKŁADANY LOFT STELAŻ TRAPEZ CZARNY_01
 • STÓŁ ROZKŁADANY LOFT STELAŻ TRAPEZ CZARNY_01
 • STÓŁ ROZKŁADANY LOFT STELAŻ TRAPEZ CZARNY_02
 • stół rozkładany typu Oflis z dostawki w litego drewna w kontynuacją usłojenia , Lux NA Wymiar , LITY DĄB NA STALOWYCH NOGACH (4)
 • STÓŁ ROZKŁADANY LOFT STELAŻ TRAPEZ CZARNY_03
 • STÓŁ ROZKŁADANY LOFT STELAŻ TRAPEZ CZARNY_04
 • STÓŁ ROZKŁADANY LOFT STELAŻ TRAPEZ CZARNY_05
 • STÓŁ ROZKŁADANY LOFT STELAŻ TRAPEZ CZARNY_06
 • STÓŁ ROZKŁADANY LOFT STELAŻ TRAPEZ CZARNY_07
 • STÓŁ ROZKŁADANY LOFT STELAŻ TRAPEZ CZARNY_08
 • STÓŁ ROZKŁADANY LOFT STELAŻ TRAPEZ CZARNY_09
 • STÓŁ ROZKŁADANY LOFT STELAŻ TRAPEZ CZARNY_10
 • stół rozkładany typu Oflis z dostawki w litego drewna w kontynuacją usłojenia , Lux NA Wymiar , LITY DĄB NA STALOWYCH NOGACH (3)
 • stół rozkładany typu Oflis z dostawki w litego drewna w kontynuacją usłojenia , Lux NA Wymiar , LITY DĄB NA STALOWYCH NOGACH (6)
NAZWA:

Stół rozkładany z dębu na zamówienie

SYMBOL:
ST 180-280X
CENA BRUTTO: (w tym Vat 23%)
od  3 768,-zł Cena w wersji STANDARD. Fornir dąb naturalny/stal kolor biały lub czarny
RODZINA:
WYMIARY:
180-280x90x77h
KOLOR:
-kolorystyka do wyboru z próbników drewna i forniru -stal w standarcie kolor biały lub czarny ( inne kolory np. rdza, stal srebrna szczotkowana za dopłatą)
MATERIAŁ:
dąb lity/fornir naturalny/mdf metal/stal
UWAGI:
Projekty indywidualne : możliwość zmiany wyglądu, wymiarów, kolorystyki profili stalowych lub wybór materiałów typu drewno /szkło/fornir
Modele prezentowane na stronie internetowej www.innemeble.pl mogą odbiegać wyglądem lub kolorystyką od modeli prezentowanych czytaj więcej...w salonach sprzedaży Informacje zamieszczone na stronie internetowej www.innemeble.pl nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 par. 1 k.c. , a tylko mają charakter reklamowy. Są jedynie zaproszeniem do zawarcia umowy /art. 71 Kodeksu cywilnego/.zwiń
OPIS

Biurko jest podstawowym narzędziemy pracy i nauki w każdym domu. Najważniejszą jego cechą jest funkcjonalność ale nie można również zapomnieć o estetyce. W naszych projektach zwracamy uwagę przede wszystkim na te dwa czynniki. Wykorzystujemy zaawansowane systemy prowadnic do szuflad, a

... czytaj więcej ...

Biurko jest podstawowym narzędziemy pracy i nauki w każdym domu. Najważniejszą jego cechą jest funkcjonalność ale nie można również zapomnieć o estetyce. W naszych projektach zwracamy uwagę przede wszystkim na te dwa czynniki. Wykorzystujemy zaawansowane systemy prowadnic do szuflad, a mebel wytwarzamy z forniru dębowego lub litego drewna co gwarantuje solidne wykonanie, a także unikalny wygląd.

Aby wyjść naprzeciw Państwa oczekiwaniom, oferujemy możliwość zmiany:

- wymiarów biurka

- koloru stelaża

- wybarwienia drewna

- rodzaju materiału

- układu szuflad oraz drzwi

Dzięki naszym możliwością i Państwa pomysłom możemy stworzyć wspólnie meble, które są oryginalne, a zarazem wyjątkowo funkcjonalne. 

Nasze meble są projektowane oraz wytwarzane w Polsce.

zwiń tekst 
DĄB/FORNIR/SZKŁO

Poniżej prezentujemy przykładowe rodzaje materiałów, których używamy do produkcji mebli  NA WYMIAR czyli zamówienia  i projekty indywidualne

Oferta na blaty do stołów, stolików czy na półki do konsolek i regałów.

O szczegóły prosimy pytać w salonach Inne Meble.

 

STAL -MOŻLIWOŚCI

Prezentujemy wybrane z oferty profile i płaskowniki stalowe do wyboru przy projektowaniu mebli  NA WYMIAR .

DLA PRASY

Skinpol Sp. z o. o. posiadająca prawa autorskie do niniejszego utworu w postaci grafiki/zdjęcia zezwala na nieodpłatne rozpowszechnianie, przedstawianie i wykonywanie tego utworu zarówno w celach komercyjnych jak i niekomercyjnych, pod warunkiem oznaczenia autorstwa utworu w postaci uwidocznionego na nim logo „Inne Meble” lub jego pochodzenia w postaci adresu strony internetowej www.innemeble.pl, a także zachowania go w oryginalnej postaci (nie tworzenia utworów zależnych). Podejmowanie działań wykraczających ponad wyrażoną powyżej zgodę jest działaniem bezprawnym.

* Aby pobrać zdjęcia prosimy o zaakceptowanie powyższych warunków korzystania z materiałów "DLA PRASY"

Ostatnio oglądane
Używamy plików cookies dla wygody Użytkowników strony.