Biurko z szufladą 120 cm blat dąb lity , proste biurko 140 cm z szufladą realizujemy indywidualne projekty

białe biurko z blatem dębowym 120cm z białą szufladą - możliwa zmiana koloru i innych modyfikacji PYTAJ W SALONACH INNE MEBLE !
białe biurko z blatem dębowym 120cm z białą szufladą - możliwa zmiana koloru i innych modyfikacji PYTAJ W SALONACH INNE MEBLE !
  • białe biurko z blatem dębowym 120cm z białą szufladą - możliwa zmiana koloru i innych modyfikacji PYTAJ W SALONACH INNE MEBLE !
  • toaletka do sypialni 120 cm z szufladą, możliwa zmiana koloru nóg  PYTAJ W SALONIE
  • małe biurko, toaletka 120 cm , możliwość dodania szuflady lub zmiany koloru nóg PYTAJ W SALONIE !
NAZWA:

Biurko z szufladą 120 cm blat dąb lity

SYMBOL:
BU120X5/PŁ/SC/B3
CENA BRUTTO: (w tym Vat 23%)
od  2 493,-zł cena blat lity dąb o grubości +/- 30mm
KOLEKCJA:
WYMIARY:
120x50x77h
WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW
KOLOR:
biały naturalny kolor dębu
MATERIAŁ:
dąb lity metal/stal
UWAGI:
Projekty indywidualne : możliwość zmiany wyglądu, wymiarów, kolorystyki profili stalowych lub wybór materiałów typu drewno /szkło/fornir
MARKA:
Uwaga! Modele prezentowane na stronie internetowej www.innemeble.pl mogą odbiegać wyglądem lub kolorystyką od modeli prezentowanych czytaj więcej...w salonach sprzedaży Informacje zamieszczone na stronie internetowej www.innemeble.pl nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 par. 1 k.c. , a tylko mają charakter reklamowy. Są jedynie zaproszeniem do zawarcia umowy /art. 71 Kodeksu cywilnego/.zwiń
OPIS

Biurko jest podstawowym narzędziemy pracy i nauki w każdym domu. Najważniejszą jego cechą jest funkcjonalność ale nie można również zapomnieć o estetyce. W naszych projektach zwracamy uwagę przede wszystkim na te dwa czynniki. Wykorzystujemy zaawansowane systemy prowadnic do szuflad, a

... czytaj więcej 

Biurko jest podstawowym narzędziemy pracy i nauki w każdym domu. Najważniejszą jego cechą jest funkcjonalność ale nie można również zapomnieć o estetyce. W naszych projektach zwracamy uwagę przede wszystkim na te dwa czynniki. Wykorzystujemy zaawansowane systemy prowadnic do szuflad, a mebel wytwarzamy z forniru dębowego lub litego drewna co gwarantuje solidne wykonanie, a także unikalny wygląd.

Aby wyjść naprzeciw Państwa oczekiwaniom, oferujemy możliwość zmiany:

- wymiarów biurka

- koloru stelaża

- wybarwienia drewna

- rodzaju materiału

- układu szuflad oraz drzwi

Dzięki naszym możliwością i Państwa pomysłom możemy stworzyć wspólnie meble, które są oryginalne, a zarazem wyjątkowo funkcjonalne. 

Nasze meble są projektowane oraz wytwarzane w Polsce.

zwiń tekst 
DĄB/FORNIR/SZKŁO
STAL -MOŻLIWOŚCI
MODELE 3D
DLA PRASY
Ostatnio oglądane
Używamy plików cookies dla wygody Użytkowników strony.