informacje


 

ZAMÓWIENIA i ZALICZKI

Przy przyjmowaniu zamówień w salonach INNE MEBLE pobieramy zaliczkę w wysokości 30% wartości zamówienia.

 

DANE DO PRZELEWU

SKINPOL Sp. z o.o. ul. Urzędowska 51, 20-727 Lublin.

Nr konta Bank Pekao 10 1240 5497 1111 0000 5007 6101.

 

MEBLE DREWNIANE- właściwa  pielęgnacja i użytkowanie

Ponieważ każdy rodzaj drewna jest wrażliwy na gwałtowne zmiany temperatury i wilgotność otoczenia, dlatego zalecamy aby chronić meble drewniane przed nadmiernym i długotrwałym nasłonecznieniem. Najlepiej ustawiać je w odległości min 50 cm od urządzeń grzewczych i nawilżających, gdyż drewno użytkowane w niesprzyjających warunkach, może pękać i deformować się. Podłoże na którym ustawiamy mebel powinno być gładkie aby zapobiec odkształceniu jego konstrukcji.

Nasze meble są wykończone w tradycyjny, naturalny sposób, trzeba więc unikać ich bezpośredniego kontaktu z gorącymi i mokrymi naczyniami, produktami spożywczymi i chemicznymi. Meble należy czyścić ściereczką zwilżoną lekko wodą

Zalecamy właściwe pielęgnowanie i użytkowanie mebli zgodnie z ich przeznaczeniem.

 

REKLAMACJE

Drewno jest materiałem naturalnym żyjącym nawet w postaci przetworzonej. Nawet stare drewno reaguje jeszcze na zmiany wilgotności powietrza. W trakcie użytkowania możemy odnotować pęknięcia na blatach stołów, czy komód, wypaczenia szuflad, czy przesunięte kasetony, które odkryją naturalny kolor teku.

Wszystkie te wymienione zjawiska podlegają reklamacji przez okres dwóch lat od daty zakupu. Reklamacji nie podlegają natomiast właściwości morfologiczne drewna, jak i cechy mebla powstałe w czasie ręcznej produkcji oraz uszkodzenia mechaniczne.

Modele prezentowane na stronie internetowej www.innemeble.pl mogą  odbiegać wyglądem lub kolorystyką OD MODELI PREZENTOWANYCH W SALONACH INNE MEBLE.

 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

 

W trosce o najlepszy poziom naszych usług prosimy Państwa o przesyłanie nam wszelkich uwag lub sugestii dotyczących produktów i usług oferowanych przez INNE MEBLE na adres: info@skinpol.pl